نقد فیلم Late Night آخر شب به همراه خلاصه داستان و معرفی عوامل فیلم | سایت کافی میکس

نقد فیلم Late Night آخر شب

0

نقد و بررسی فیلم خارجی Late Night 2019

تحلیل فیلم آخر شب 2019

Late Night - نقد فیلم Late Night آخر شب

میندی کالینگ، نویسنده و ستاره فیلم کمدی آخر شب Late Night است. او در این فیلم در نقش مالی، دختری دورگه جنوب آسیا- آمریکا بازی می‌کند که می‌خواهد یک نویسنده طنز شود و برخلاف تصور همه می‌تواند شغلی در یک محیط کاری پر از مردان سفیدپوست پیدا کند. محیطی که در آن یکی از همکاران نژادپرستش به طعنه به او می‌گوید که زنان رنگین‌پوست بسیار خوش‌شانس هستند چون به خاطر تفاوت در رنگ پوست، موقعیت‌های کاری بیشتری پیدا می‌کنند.

خلاصه داستان

آخر شب ، درباره یک خانم کمدین موفق با نام کاترین ( با بازی Emma Thompson ) است که مدتی است برنامه اش ، مخاطبان خود را از دست داده و به همین دلیل رییس جدید شبکه ( با بازی Amy Ryan ) تصمیم گرفته تا جای کاترین را با یک کمدین بهتر ، عوض کند. کاترین ، برای جلوگیری از این اتفاق ، یک نویسنده زن سیاهپوست به نام مالی پاتل ( با بازی Mindy Kaling ) که قبلا در یک کارخانه صنایع شیمیایی وظیفه کنترل کیفیت را برعهده داشته ، به تیم نویسندگی برنامه کمدی خود اضافه می کند. و با کمک او موفق می شود که دوباره ، برنامه کمدی خودش را پرمخاطب سازد و…

late night movie - نقد فیلم Late Night آخر شب

نقد و بررسی

هر ساله در جشنواره فیلم ساندنس ، یک فیلم همیشه وجود دارد که مردم نمی توانند از آن صحبت کنند. در این سال ، این فیلم نایا گاناترا شب شعر بود : کمدی با میندی کالینگ ، بازیگر نقش مکمل و کارگردان. در حال حاضر بقیه ما در نهایت می بینیم که همه چیز در پارک سیتی درگیر است و لذت بردن ، به نظر می رسد که تقلید ، حداقل بیشتر ، توجیه شده است.

کاترین نیوبریک ( اما تامپسون ) ملکه تلویزیون دیرهنگام برای بیش از ۳۰ سال بوده است. تنها زن در اواخر شب میزبان در هوا ، زن کمدین است. با این حال ، پس از سه دهه ، نمایش او تبدیل شده است قابل پیش بینی و عمدتا به عنوان بدون تماس با هیپ ، جوان تر جمعیت شناخته شده است. در آخرین تلاش ناهموار برای صرفه جویی در نمایش ( و مهمتر از همه به Newberry ، شغل او) ، این نشان می دهد فرصتی برای تازه وارد Molly Patel (Mindy Kaling) به عنوان یک نویسنده جدید است. او تنها زن سیاه پوست در یک اتاق نوشتار است که به طور کلی کاملا سفید و به طور کامل مرد است. بنابراین به وضوح ، هیچ مشکلی وجود ندارد.

mindy kaling emma thompson late night - نقد فیلم Late Night آخر شب

عوامل فیلم

کارگردان : Nisha Ganatra

نویسنده : Mindy Kaling

بازیگران : Emma Thompson, Mindy Kaling, John Lithgow

امتیاز فیلم : 6.5

مدت زمان فیلم : 102 دقیقه

لینک کوتاه

اشتراک گذاری

در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x