بیوگرافی سوگل قلاتیان + عکس

Sogol Ghalatian Cafe Mix.IR 001 - بیوگرافی سوگل قلاتیان + عکس

بیوگرافی سوگل قلاتیان

سوگل قلاتیان در دهم اسفندماه سال ۶۴ در شهر شیراز متولد شد. او که به عنوان کارگردان و بازیگر در عرصه تئاتر فعالیت دارد در سینما و تلویزیون نیز در قالب بازیگر به ایفای نقش پرداخته است.

Sogol Ghalatian Cafe Mix.IR 002 - بیوگرافی سوگل قلاتیان + عکس

تحصیلات

سوگل قلاتیان دانش‌آموخته رشته کارگردانی تئاتر از دانشگاه هنر است. او همچنین مدرک کارشناسی ارشد خود را در همین رشته از دانشگاه تربیت مدرس دریافت کرده است.

Sogol Ghalatian Cafe Mix.IR 003 - بیوگرافی سوگل قلاتیان + عکس

شروع فعالیت

سوگل قلاتیان کار خود را در زمینه بازیگری از هنرستان تئاتر آغاز نمود و فعالیت حرفه‌ای او در این عرصه از سال ۸۷ شروع شد. حضور سوگل قلاتیان برای اولین بار در سینما و برای بازی در فیلم “سیب و سلما” رقم خورد. این فیلم که به کارگردانی حبیب الله بهمنی و در سال ۸۹ ساخته شد، در فروردین ماه سال ۹۱ در سینما اکران گردید و توانست نگاه تماشاگران را به سوی خود جلب کند.

حضور سوگل قلاتیان برای نخستین بار در قاب تلویزیون برای بازی در مجموعه تلویزیونی “همچون سرو” به کارگردانی بیژن بیرنگ و در سال ۸۹ اتفاق افتاد. او چهار سال پس از اولین حضورش در تلویزیون توانست با بازی در مجموعه طنز و پرمخاطب “در حاشیه” به کارگردانی مهران مدیری، بیش از گذشته شناخته شود.
Sogol Ghalatian Cafe Mix.IR 004 - بیوگرافی سوگل قلاتیان + عکس

ازدواج سوگل قلاتیان

سوگل قلاتیان تا کنون ازدواج نکرده و مجرد است.

Sogol Ghalatian Cafe Mix.IR 005 - بیوگرافی سوگل قلاتیان + عکس

وسواس در کار

به گفته خودش در انتخاب پیشنهادات کاری‌اش وسواس دارد و حاضر نیست که به هر قیمتی پیشنهاد هر کاری را قبول کند. در انتخاب یک کار، فیلمنامه و کارگردان برایش اهمیت دارند و می‌گوید که اگر پیشنهاد خوبی داشته باشد، علاقه دارد که در کنار تئاتر در سینما نیز حضوری پررنگ‌تر داشته باشد.

Sogol Ghalatian Cafe Mix.IR 006 - بیوگرافی سوگل قلاتیان + عکس

Sogol Ghalatian Cafe Mix.IR 007 - بیوگرافی سوگل قلاتیان + عکس

اشتراک گذاری مطلب
کانال تلگرام کافی میکس